Kreu Financa Ministri Murati sot do te mbajë konferencë për media, pritet te merr vendime te rendesishme

Ministri Murati sot do te mbajë konferencë për media, pritet te merr vendime te rendesishme

nga Kontabilisti

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, do të mbajë sot konferencë për media, raporton Express.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Kryeministrit, përmes një njoftimi drejtuar mediave.

Sipas këtij njoftimi, konferenca do të mbahet në orën 13:30, derisa arsyeja s’është bërë e ditur./Express

Ju gjithashtu mund të pëlqeni