Kreu Financa Rekord. Kjo është shuma qe do ti marre fitusi i Big Brother Vip Kosova

Rekord. Kjo është shuma qe do ti marre fitusi i Big Brother Vip Kosova

nga Kontabilisti

Është zbuluar çmimi i madh që do të marrë fituesi i Big Brother VIP Kosova.

Lajmin e ka zbuluar prezantuesi i këtij spektakli, Alaudin Hamiti, njofton Klankosova.tv.

Ai që do të dalë fitues nga Big Brother VIP Kosova, do të marrë plot 200 mijë euro. Po, mirë e lexuat!

Plot 200 mijë euro!

Big Brother VIP Kosova vjen për herë të parë në vendin tonë dhe pritet të nisë këtë vjeshtë.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni