Kreu Financa Biznesmeni i ri kosovar tregon qysh e bëri milionin e parë

Biznesmeni i ri kosovar tregon qysh e bëri milionin e parë

nga Kontabilisti

Biznesmeni kosovar që vepron në mes të Kosovës dhe Zvicrës, Kristjan Kabashi në një intervistë dhënë për Kosova ime, tregoi si e bëri milionin e parë.

Ai tashmë ka dy kompani në Zvicër, numëron mbi 140 punëtorë dhe është rikthyer të punojë fuqishëm në Kosovë.

Intervista e plotë: 

https://www.facebook.com/kosovaimemedia/videos/368085449136093/

Ju gjithashtu mund të pëlqeni