Kreu Financa Paysera përditëson numrin e vendeve ku mund të dërgoni transfere ne USD

Paysera përditëson numrin e vendeve ku mund të dërgoni transfere ne USD

nga Kontabilisti

Një përditësim tjetër para përfundimit të vitit 2022! 👋

Kësaj rradhe, ne jemi të lumtur të ju prezantojmë 11 vende të reja ku mund të dërgoni transfere në USD. Realizoni lehtë transfere të parave në Tajlandë, Singapor, Jordani, Malajzi, Nepal, Vietnam, Tunizi, Maldive, Meksikë, Brazil dhe Kosta Rika 🌍

Na ndiqni në rrjetet sociale për më shumë! ✅

#paysera#fintechindustry#financialtechnology

Ju gjithashtu mund të pëlqeni